Filtr mechaniczny Braukmann MiniPlus FK06-1/2AA - 1/2"
Filtr mechaniczny narurowy z płukaniem wstecznym filtr drobnosiatkowy, reduktor ciśnienia, zawór kulowy spustowy, siatka filtracyjna.
Przepływ 1,5 m3/h.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier Darmowa
-
Kurier Paleta Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest MRWATER SP. Z O.O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
O produkcie
Filtr mechaniczny narurowy z płukaniem wstecznym 1/2" firmy BRAUCKMANN (dawniej: HONEYWELL)
Filtr do wody FK06 należy do filtrów z tzw. opłukiwaniem siatki filtracyjnej. Filtr ten zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia tj. rdza, piasek, strzępy konopii itp. Otwierając zawór kulowy w dolnej części obudowy zanieczyszczenia gromadzone na dnie usuwane są na zewnątrz filtra. Zabudowany regulator ciśnienia zabezpiecza instalację przed skutkami zbyt wysokiego ciśnienia oraz przyczynia się do zmniejszenia zużycia wody. Ze względu na niewielkie rozmiary filtr może być zastosowany tam, gdzie jest mało miejsca do zabudowy.
Parametry techniczne
| Dopuszczenia | DVGW |
|---|---|
| Typ medium | woda pitna |
| DN | 20 mm |
| Typ przyłącza | gw. zewnętrzne |
| Średnica przyłącza | 1/2 inch |
| Pozycja montażu | poziomy |
| Kvs | 3,2 |
| Materiał korpusu | mosiądz odporny na odcynkowanie |
| Filtr wewnętrzny | 100 micron |
| Przezroczysta obudowa | Tak |
| Typ filtra | opłukanie |
| Dodatkowy opis |
|
| Maks. ciśnienie pracy | 16 bar |
| Maks. temperatura pracy | 40°C |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).