Filtr mechaniczny Braukmann MiniPlus FF06-1AA - 1"
Filtr mechaniczny narurowy z płukaniem wstecznym filtr drobnosiatkowy, zawór kulowy spustowy, siatka filtracyjna.
Przepływ 3,2 m3/h.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier 24,00 zł
-
InPost Paczkomat 17,00 zł
-
Kurier Paleta Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest MRWATER SP. Z O.O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
O produkcie
Filtr mechaniczny narurowy z płukaniem wstecznym 1" firmy BRAUCKMANN (dawniej: HONEYWELL)
Filtr FF06 - 100μm z funkcją płukania siatki filtracyjnej. Filtr zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia mechaniczne tj. rdzę, piasek i inne. Zanieczyszczenia gromadzone są na dnie przezroczystej obudowy i mogą być łatwo usunięte przez chwilowe otwarcie zaworu kulowego. Ze względu na niewielkie rozmiary filtr może być instalowany tam, gdzie jest mało miejsca do zabudowy.
Parametry techniczne
| Dopuszczenia | DVGW |
|---|---|
| Typ medium | woda pitna |
| DN | 20 mm |
| Typ przyłącza | gw. zewnętrzne |
| Średnica przyłącza | 1 inch |
| Pozycja montażu | poziomy |
| Kvs | 3,2 |
| Materiał korpusu | mosiądz odporny na odcynkowanie |
| Filtr wewnętrzny | 100 micron |
| Przezroczysta obudowa | Tak |
| Typ filtra | opłukanie |
| Dodatkowy opis |
|
| Maks. ciśnienie pracy | 16 bar |
| Maks. temperatura pracy | 40°C |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).